Trening maturalny

Repetytorium Oxford matura trainer poziom podstawowy (https://www.taniaksiazka.pl/oxford-matura-trainer-poziom-podstawowy-podrecznik-wieloletni-danuta-gryca-p-824715.html) – autorstwa Joanny Sobierajskie, Danuty Grycy, Joanny Sosnowskiej oraz Gregor’a J Manin, jest treningiem nowej generacji. Dzięki tej pozycji przygotujemy się do matury. Wszystko za sprawą chociażby powtórzeń oraz jeszcze dokładniejszego przyswojenia wielu informacji. Tenże podręcznik wyszedł od możliwie najlepszych specjalistów z języka angielskiego. Mamy tutaj także do czynienia z czołowym wydawnictwem. Jest to wydawnictwo Oxford University Press.

Jeśli zależy nam na przygotowaniu się dokładnym do matury na poziomie podstawowym, to nie ma co się dłużej zastanawiać. Przyszli maturzyści uzyskują także nagrania do wszystkich zadań na rozumienie ze słuchu, jak i także nagrania do słowniczkowych sekcji. Znajdują się na płycie MP3 dołączonej do podręcznika. Uczniowie ceną sobie tę pozycję z uwagi na przyjemność pracy na elastycznym pod względem doboru treści, jak i także bogatym zestawie materiałów dla nauczyciela oraz także ucznia. Dzięki temu uzyskamy skuteczną pomoc w przygotowaniu uczniów do maturalnego egzaminu z języka angielskiego.

Co umożliwia nam ten podręcznik?

Warto zwrócić na uwagę tego co nam dany podręcznik umożliwia. Na pewno jest to powtarzanie oraz testowanie regularnych powtórek. Bez wątpienia atutem jest zestaw rozbudowany testów oraz egzaminów próbnych. Dzięki nim można monitorować na bieżąco postępy w przygotowaniach do końcowego egzaminu.

Podręcznik ten umożliwia także ćwiczenia pisania oraz mówienia. Uczniowie uzyskują szczegółowe wskazówki, wypowiedzi modelowe oraz także listy zwrotów przydatnych, które stanowią pomoc praktyczną w rozwijaniu wszelkich umiejętności mówienia oraz także pisania.

W nauce do matury z języka angielskiego bardzo ważna jest znajomość językowych środków, którą bez wątpienia zdobędziemy ćwicząc zadania, które są zawarte w podręczniku pozwalają na systematyczne oraz także przygotowanie kompleksowe do części nowej egzaminu.

Wszelkie zestawienie objaśnień gramatycznych zagadnień z ćwiczeniami dodatkowymi pozwala na utrwalenie materiału oraz także personalizację powtórek. Wykorzystanie optymalne czasu do przygotowania do egzaminu umożliwia uczniom zrealizowanie wszelkich zagadnień, które są wymagane. Tenże podręcznik naprawdę jest pomocny. Jeśli cenimy sobie posiadanie całości materiału w jednym miejscu, to jest to idealna opcja dla nas. Nie będziemy żałować tego wyboru. Jakby tego było mało podręcznik jest dostępny w okazyjnej cenie.

zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com

Gosia